Natalia Kopiszka - absolwentka architektury krajobrazu Politechniki Krakowskiej oraz projektowania ubioru MSKPU.

Od 2015 roku prowadzi swoją autorską markę KOPI. Jej projekty chętnie noszą znane i cenione osoby z branży mody, gwiazdy, a także zagraniczne blogerki. 

Natalia Kopiszka modą fascynowała się już od najmłodszych lat. Po ukończeniu architektury krajobrazu w Krakowie, przeprowadziła się do Warszawy i postanowiła spełnić swoje marzenia. Rozpoczęła studia na kierunku projektowanie ubioru, jednocześnie stawiając pierwsze kroki w branży. Początkowo Natalia Kopiszka zdobywała doświadczenie pracując dla polskich projektantów. Przełom nastąpił po jej dyplomowym pokazie w 2015 roku.

Branża zaczęła doceniać jej indywidualne prace. Pierwszy pokaz projektantki w Łodzi zebrał wiele pozytywnych opinii oraz przyniósł Natalii rozgłos, co zachęciło ją do założenia autorskie marki. 

Obecnie marka KOPI to przede wszystkim nowoczesna biżuteria inspirowana sztuką, naturą oraz stylem vintage. Projektantka nieustannie udoskonala swoje prace i w przyszłości planuje poszerzyć  ofertę o akcesoria do włosów oraz inne dodatki.